Bestyrelsen i Køge Skoleorkester

 

Bestyrelsen i Køge skoleorkester består af forældre til elever som er valgt på generalforsamlingen for KSO.

Henvendelser generelt skal ske til formanden.

Elever og forældre med spørgsmål ang. uniformer, instrumenter og undervisning tag venligst kontakt til den relevante nedenfor.

 

Arne Svendsen

Arne Svendsen

Dirigent

Flengsager 18, Svogerslev
4000 Roskilde
astuba@mail.dk
46 38 33 62
26 22 33 62

Tina Skjoldlund

Tina Skjoldlund

Formand

Holmebækhuse 26
4681 Herfølge
formand@kso.dk
24 82 89 67
60 59 46 00

Gitte Møller

Gitte Møller

Næstformand

Lindevænget 8
4600 Køge
naestformand@kso.dk
22 26 42 11

Gitte Møller

Gitte Møller

Arrangementskoordinator

Lindevænget 8
4600 Køge
arrangementskoordinator@kso.dk
22 26 42 11

Irene Schou Seemann

Irene Schou Seemann

Undervisningsleder

Grusgravvej 2
Tommestrup, 4660 Store Heddinge
undervisningsleder@kso.dk
24 24 50 25

Irene Schou Seemann

Irene Schou Seemann

Nodeforvalter

Grusgravvej 2
Tommestrup, 4660 Store Heddinge
nodeforvalter@kso.dk
24 24 50 25

Anne Koch

Anne Koch

Uniformsforvalter

Hørmarken 13
4140 Borup
uniformsforvalter@kso.dk
26 18 02 43

Solveig Hallberg

Solveig Hallberg

Instrumentforvalter

Rødhøjvej 8
4690 Haslev
instrument@forvalter.dk
23 67 47 94

Katrine Østergaard

Katrine Østergaard

Revisor

Fuglevej 22, Ejby
4623 Lille Skensved
40 17 02 36

Peter Westerdahl

Peter Westerdahl

Kasserer

Bæktoften 50
2680 Solrød Strand
kasserer@kso.dk
40 15 59 57

Marjo Westerdahl

Marjo Westerdahl

Suppleant

Bæktoften 50
2680 Solrød Strand
30 33 64 09